logo
phone_number +370 699 64 300
email_us  info@kupivpolshe.lv
+371 282 40 223

Pērc Polijā – ietaupi!

мы работаем

Preču un pārtikas produktu cenas Polijā atzītas par viszemākajām Eiropā, turklāt preču kvalitāte ir ļoti augsta. Ja jūs vēlaties ietaupīt, mēs jums palīdzēsim!!!!

kupi

Kā veikt pirkumu Polijā?

1. Jūs izvēlaties jebkuru priekšmetu / preci Polijas interneta veikalos vai www.allegro.pl. Nokopējiet atsauci uz preci. Mūsu mājas lapā jūs atradīsiet Polijas populārāko veikalu sarakstu.

Uzmanību! Ja preces kvalitāte radīs aizdomas, vai pārdevējs šķitīs neuzticams, mēs paturam tiesības nepasūtīt Jūsu izvēlēto preci.

2. Jūs aizpildāt pasūtījuma formu mūsu mājas lapā. Visus laukus aizpildiet pareizi, lai mēs varētu ar Jums sazināties, neaizmirstiet norādīt funkcionējošu tālruņa numuru sakariem, atsauci uz preci, izmēru vai citu pasūtījumam vajadzīgu informāciju.

3. Mēs saņemam jūsu pasūtījumu un mēs Jums nosūtīsim apmaksas veikšanas instrukciju.

Maksāt vajadzētu pēc iespējas ātrāk, lai jūs neapsteigtu cits, kurš vēlas iegādāties Jūsu izvēlēto preci.

4. Kad apmaksa ir saņemta, mēs pasūtām preci uz adresi Polijā, bet pēc tam piegādājam vai pārsūtām Jūsu pirkumu Jums.

5. Starpnieki palīdz iegādāties un piegādāt vēlamās preces un nedod garantijas par precēm, kā arī neveic preču remontu.

6. Starpnieki neatbild par interneta veikalos iegādāto preču un pakalpojumu kvalitāti.

7. STARPNIEKI NEATBILD, JA PIEGĀDĀTĀJS NAV LAIKUS NOSŪTĪJIS PRECI / PAKALPOJUMU UN NAV BRĪDINĀJIS klientus par iespējamo kavēšanos. Konflikta situācijas rašanās gadījumā palīdz risināt izveidojušos situāciju ar pārdevēju, ja tam būs vajadzīgas papildus izmaksas, var tikt iekasēta maksa par starpniecības pakalpojumu sniegšanu konfliktu risināšanā. Uzmanību! Lūdzu, pievērsiet uzmanību, ka preces jūs pasūtāt no dažādiem veikaliem, un mēs esam tikai starpnieki, kuri palīdz lētāk piegādāt vajadzīgo preci. Tādējādi mēs neatbildam par preču kvalitāti, par veikalu darbu, izmēru vai krāsas neatbilstību. Preces tiek atdotas atpakaļ tikai pēc kontaktēšanās ar pārdevēju, ar nosacījumu, ka viņš piekrīt tā pieņemt atpakaļ, un ar nosacījumu, ka jūs piekrītat apmaksāt atdošanas un piegādes (līdz pārdevēja adresei) izmaksas. Pasūtījuma nosūtīšana nozīmē, ka jūs esat izlasījis un piekrītat visiem iepriekš uzskaitītajiem nosacījumiem.

Nepalaidiet garām citus piedāvājumus Pierakstieties